.

Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2015

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 4-1 - 10η ΑΓ. Α' Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ 21 ΝΟΕ 2015 - ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:http://www.prosotsanifc.gr/

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ - ΔΟΞΑΤΟ 4-1

ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ!
TSAKMAKIDIS_KOSTASKALAITZIS_DIMITRISΜε μέσο όρο αρχικής 11άδας τα 23 χρόνια και 17 ημέρες – μακράν η πιο νεανική που έχει αγωνιστεί σε επίσημα ματς φέτος – η Προσοτσάνη του Γιώργου Λάλα πραγματοποίησε την καλύτερη φετινή της εντός έδρας εμφάνιση, συντρίβοντας με σκορ 4-1 το Δοξάτο στο «Γεώργιος Μακρής» παρουσία 150 περίπου φιλάθλων τους, σε μια βουβή ατμόσφαιρα λόγω του πρόσφατου χαμού της 16άχρονης Σοφίας Πανταζή, στη μνήμη της οποίας αλλά και των θυμάτων της τρομοκρατικής επίθεση στο Παρίσι κρατήθηκε ενός λεπτού στιγμή πριν το εναρκτήριο σφύριγμα!
Αν και η 1η καλή στιγμή στο α’ ημίχρονο ανήκε στην ομάδα του Τάκη Στάμογλου, από το 20’ και μετά οι γηπεδούχοι πάτησαν γκάζι και πέραν των δύο γκολ σημάδεψαν άλλες τόσες το δοκάρι του Καραγιαννίδη κι έφτιαξαν επίσης 2-3 κλασσικές ευκαιρίες για να πάνε με πολύ μεγαλύτερο του 2-0 προβάδισμα στο σκορ στα αποδυτήρια.

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2015 (ΦΩΤΟ) Διαβάστε περισσότερα: http://filarmonikidoxatoy.webnode.gr/news/moysika-synola-kalamarias-kai-doxatoy-to-savvato-21-11-2015-foto/ Δημιουργήστε τη δική σας ιστοσελίδα δωρεάν: http://www.webnode.gr