.

e-mail

e-mail

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΔΟΞΑΤΟ

Τετάρτη, 4 Ιουνίου 2014

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3-2 - ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΔΟΞΑΤΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ !

Βαθμολογία


#ΟμάδαΑγ.ΒαθμοίΝΙΗΓκολ
1 Θερμαϊκός Θέρμης6134117-3
2 Φίλιπποι Δοξάτου6103126-6
3 Παύλος Μελάς672138-9
4 Α.Ε. Χρυσού641146-9
Άνοδος στη Γ' Εθνική

Αγωνιστικές

 
Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής
06.06.2014Φίλιπποι Δοξάτου 3 - 2 Παύλος Μελάς3 - 2
06.06.2014Θερμαϊκός Θέρμης 1 - 0 Α.Ε. Χρυσού
ΠΗΓΗ: http://www.onsports.gr/onstats/?url=/index.php&sport-select=soccer&country-select=83&division-select=561&season-select=81
Με σπουδαία νίκη και παρ' όλες τις σημαντικές απουσίες, ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους οι Φίλιπποι Δοξάτου κατακτώντας την 2η θέση του ομίλου που συμμετείχαν, και για την οποία (τη 2η θέση) πολλά ακούγονται σχετικά με το αν είναι και αυτή προνομιούχος και οδηγεί σε άνοδο στη Γ' Εθνική !. 
Στο 4' ο Ιωαννίδης άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, στο 19΄ισοφάρισαν οι φιλοξενούμενοι σε 1-1 και με αυτό το σκορ πήγαν οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα. Στο 2ο ημίχρονο, όπως και στο 1ο, παίχτηκε πολύ καλό ποδόσφαιρο και από τις δύο ομάδες με τον "Παύλο Μελά" να παίρνει προβάδισμα στον σκορ στο 65'. Στο 69' με όμορφη κεφαλιά ο Γιώργος Πολυχρονίδης ισοφάρισε προκαλώντας ενθουσιασμό στους περίπου 120 -130 φιλάθλους των "Φιλίππων". Στο 76' και πάλι ο Πολυχρονίδης, ξανά με κεφαλιά, έστειλε στον ουρανό συμπαίκτες και φιλάθλους κάνοντας το 3-2, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα. Μετά τη λήξη οι ποδοσφαιριστές των "Φιλίππων" χαιρέτησαν τους φίλαθλους που τους χειροκρότησαν θερμά.
Το Δοξάτο ξεκίνησε με τους: Καραγιαννίδης Κ. - Τουρφαντίδης - Καραγιαννίδης Γ. - Ντίνας - Τουλούπης (75' Μόσχος), στο κέντρο οι Αποστολίδης (89' Ελμπασίδης), Ζάχαρης, Νότας, μεσοεπιθετικοί οι Ιωαννίδης - Βασιλακάκης (21' Θεοφανίδης λ.τρ.) και στην κορυφή της επίθεσης ο Πολυχρονίδης. Φυσικά, κατά τη διάρκεια του αγώνα υπήρξαν εσωτερικές αλλαγές..
Περισσότερα σε επόμενη ανάρτηση ..

Και ο Γιάννης Ζαπουνίδης ήρθε στην κερκίδα μετά από λίγο, ενώ και ο Γιάννης Μπαρμπουτέλης δεν αγωνίστηκε αν και ήταν στον πάγκο, και ο Βασιλακάκης έγινε αναγκαστική αλλαγή στο 21' (πέρασε στη θέση του ο Θεοφανίδης) !

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014: ΝΕΡΙΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2014: ΝΕΡΙΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Παρασκευή, 16 Μάιος 2014 13:21
BRAZIL LOGO
Χαράς Ευαγγέλια για τους ποδοσφαιρόφιλους όλης της υφηλίου, αλλά ειδικά για τους Έλληνες φρόντισε η ΝΕΡΙΤ που θα μεταδώσει όλα τα παιχνίδια, χωρισμένα σε 3 ζώνες. Στις 19:00, 22:00 και 01:00 το πρωί, ενώ το παιχνίδι (Ακτή Ελεφαντοστού - Ιαπωνία) θα διεξαχθεί στις 04:00 τα ξημερώματα. Στα ενδιάμεσα των αγώνων αλλά και τις ημέρες που δεν υπάρχουν παιχνίδια, θα υπάρχουν πολλές εκπομπές σχετικές με το Μουντιάλ, οι οποίες θα μας ενημερώνουν για όλες τις εξελίξεις στη Βραζιλία.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ
23:00 – 00:30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΜΕΞΙΚΟ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΧΙΛΗ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΑΓΓΛΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
04:00 – 05:45 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΙΑΠΩΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΙΡΑΝ - ΝΙΓΗΡΙΑ
01:00 – 02:45 ΓΚΑΝΑ - ΗΠΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΡΩΣΙΑ - ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΙΑΠΩΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΙΤΑΛΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:45 ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:45 ΗΠΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 - 22:30 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
23:00 – 00:45 ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 - 02:30 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (σε μαγνητοσκόπηση)
ΤΡΙΤΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΑΓΓΛΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
23:00 – 00:45 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
02:00 – 03:45 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (σε μαγνητοσκόπηση)
23:00 – 00:45 ΕΚΟΥΑΔΟΡ - ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:30 ΟΝΔΟΥΡΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
ΠΕΜΠΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:30 ΗΠΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
23:00 – 00:45 ΚΟΡΕΑ - ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:30 ΑΛΓΕΡΙΑ - ΡΩΣΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16» (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
ΤΡΙΤΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 – 20:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
23:00 – 00:45 Νοκ άουτ αγώνας για τους «16»
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 – 20:45 Προημιτελικός
23:00 – 00:45 Προημιτελικός
ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 – 20:45 Προημιτελικός
23:00 – 00:45 Προημιτελικός
ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 – 00:45 Ημιτελικός
ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 – 00:45 Ημιτελικός
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 – 00:45 Μικρός τελικός
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ
23:00 – 00:45 Τελικός

ΠΗΓΗ: http://www.serresgoal.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=4423:-2014-&catid=39:2010-09-16-16-55-48&Itemid=9