Πέμπτη 29 Μαΐου 2014

ΑΕ ΧΡΥΣΟΥ-ΔΟΞΑΤΟ 1-2, ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ, ΕΙΠΕ ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ "ΟΝΕΙΡΟ"
Τετάρτη, 28 Μάιος 2014 22:08
XRYSO DOXATO 280514
Δεν τα κατάφερε η ΑΕ Χρυσού να δώσει συνέχεια στα τρίποντα μετά από αυτό με τον Θερμαϊκό Θέρμης, παρότι προηγήθηκε στο ημίχρονο με 1-0 κόντρα στους  Φίλιππους Δοξάτου, καθώς ένα γκολ στην αρχή και ένα γκολ στο τέλος του Β΄ ημιχρόνου, έριξαν στο καναβάτσο τους γηπεδούχους, στο σημερινό 3ο συνεχόμενο εντός έδρας παιχνίδι, αφού δεν έχουν καμιά πλέον ελπίδα ανόδου στην Γ΄ Εθνική, λέγοντας αντίο στο Όνειρο.
Ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι, το οποίο αυτή την φορά είχε και αρκετούς φιλάθλους, καθότι υπήρχαν και εκδρομείς από την Δράμα, αλλά και αρκετούς ντόπιους που ήρθαν για να ενισχύσουν την ομάδα τους.

Από τη Λάρισα οι διαιτητές στον αγώνα με τον Θερμαϊκό.

2ος όμιλος

Παύλος Μελάς – ΑΕ Χρυσού
Σελεμίδης, Δερμετζής, Κεσισογλου (Πέλλας)

Φίλιπποι Δοξάτου – Θερμαϊκός Θέρμης
Μπουμαρσόπουλος, Νατσιούλας, Μάνος (Λάρισας)

Διάφορα βιντεάκια - Χρυσό-Δοξάτο 1-2 - 28 Μαΐου 2014

Α.Ε ΧΡΥΣΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1-2 28 ΜΑΙΟΥ 2014

Σε επόμενη ανάρτηση πολλά βιντεάκια από τον αγώνα.
Παρακάτω το ρεπορτάζ απο την ιστοσελίδα sportdrama :
Επεισοδιακό φινάλε τον καβαλιώτη Κιοτζένη να αποβαλει τους Παπαδόπουλο και Μαγγανάρη

Πολύ μεγάλη νίκη πήραν χθες οι πρωταθλητές Δράμας Φίλιπποι Δοξάτου με το τελικό 1-2 στις Σέρρες με αντίπαλο την πρωταθλήτρια Σερρών Α.Ε. Χρυσού.